Pasirūpinsime Jūsų šventės saldžiu stalu (tortas, pyragėliai, macarons ir kt.), sukursime specialias dovanas šventės svečiams.

Pagaminsime Jūsų įmonės firminio dizaino saldžias dovanas, sukursime dovanų rinkinius, pasirūpinsime distribucija. Pasirūpinsime Jūsų šventės saldžiu stalu.

Atrinktiems partneriams siūlome prekiauti LAROCHÉ produkcija: šokoladais, saldainiais, macarons, kava, pyragėliais, karamelėmis ir kita produkcija. Dirbame su specializuotomis krautuvėlėmis bei kavinėmis.

k
PASLAUGOS
LAROCHÉ - partneris, kuriam galite patikėti šventės ar renginio saldumynų gamybą

Esame premium segmento konditerijos ir šokolado kūrėjai. Kartu esame kūrybinė agentūra trykštanti energija įgyvendinti Jūsų vizijas ir norus.

Gaminame išskirtinės kokybės ir sudėties tortus,  pyragėlius, macaronsus, kaneles, desertus indelyje, rankų darbo šokolado plyteles ir batonėlius, sausainius su pertepimais, saldainius, kavą ir arbatą bei prekiaujame grynomis žaliavomis. 

Siūlome patikimas pristatymo paslaugas.

Profesionaliai kuriame dizainą produkcijai ir pakuotėms.

Patikėkite savo šventės desertų sukūrimą LAROCHÉ profesionalams. Aukščiausia kokybė ir nepamirštamas skonis. Tik iš geriausių sudedamųjų dalių, be jokių pigių triukų. Siūlome biskvitinius ir musinius tortus, pyragėlius, macaros, kaneles, desertus indelyje ir kita.

Išskirtinio grožio ir svečius nustebinsiančių skonių vestuviniai tortai ir kiti saldaus stalo desertai. Individualaus, Jūsų išsvajoto dizaino sukūrimas ir įgyvendinimas aukščiausiu lygiu. Per sezoną įgyvendiname 300+ sėkmingų užsakymų visoje Lietuvoje.

Individualaus firminio dizaino saldžios verslo dovanos Jūsų įmonės klientams ir partneriams: šokoladai, macarons, saldainiai ir kita.

Nusimato įmonės šventė? Su malonumu sukursime personalizuotus desertus: tortus, pyragėlius, keksus, macarons ir kita.

Turite parduotuvę ar kavinę / restoraną? Tapkime ilgalaikiais verslo partneriais. Pasiūlysime platų kokybiškos ir išskirtinės LAROCHÉ produkcijos asortimentą prekybai: konditerija, macarons, šokoladai, karamelės, saldainiai, kava ir kita.

Esate agentūra? Siūlome nuolatinį bendradarbiavimą, individualius sprendimus ir profesionalias paslaugas.

Esate prekinio ženklo savininkai ir norite savo klientus nustebinti aukščiausios kokybės produkcija? Sujungsime jėgas ir kartu sukursime išskirtinius šokoladus, saldainius bei kitus desertus.

Nonorite sukti galvos dėl LAROCHÉ produkcijos atsiėmimo, logistikos ir rizikos? Teikiame profesionalias konditerijos pristatymo paslaugas. Šokolado ir panašios produkcijos prisatymą dedikuojame partneriams DPD bei NNL.

Pasauliniai ir lietuviški

LAROCHÉ APDOVANOJIMAI

Esame apdovanoti pasauliniu ir vietiniu lygiu: Academy of Chocolate 2020 m. 2x BRONZA, 2023 m.1x SIDABRAS ir 2x BRONZA; Revolution 2024 m. PIRMA VIETA; NAPA 2019 m. BRONZA.

TOP Reitingai

LAROCHÉ PASITIKI

Turime didelę patirtį įgyvendinant verslo dovanų kūrimo projektus. Dedame daug pastangų, kad galutinis produktas būtų aukščiausio lygio. Dirbame su didelėmis ir mažomis įmonėmis.

LAROCHÉ ĮVERTINIMAS GOOGLE
4.9/5
LAROCHÉ ĮVERTINIMAS FACEBOOK
5/5
LAROCHÉ ĮVERTINIMAS REKVIZITAI
8.3/10
LAROCHÉ

PRODUKCIJAJums

LAROCHÉ desertų studijos išdirbti ir laiko patikrinti kūriniai bei paslaugos. Kviečiame peržvelgti:

AUKŠTYN
asd

kkkk

Follow Us
d