Klausimai – atsakymai
D.U.K.

Klausimai - atsakymai

Prieš kiek laiko reikia užsakyti tortą ir kitus desertus?

Rekomenduojame kreiptis kiek galite anksčiau - rezervuosime Jums desertų gamybos ir jeigu reikia, pristatymo datą. Vieno atsakymo dėl laiko neturime, kadangi mūsų užimtumas priklauso nuo sezoniškumo. Jeigu Jūsų šventė yra didelė (vestuvės, jubiliejus ar įmonės renginys), tuomet rezervuokite datą kuomet jau žinosite šventės datą, o visas detales aptarsime vėliau. Mažiems užsakymams užtenka savaitės ar keletos dienų. Visuomet susisiekite - informuosime apie pageidaujamos datos užimtumą ir galimybes.

Kokio dyžio tortą užsakyti?

Rekomendacinis torto kiekis vienam žmogui yra 150 - 200 g. Pavyzdžiui jeigu šventėje dalyvaus 30 žmonių, rekomenduojame užsakyti 4,5 - 6 kg tortą. 

Vasaros karščių periodu planuokite užsakyti 150 g vienam asmeniui, kadangi dažniausiai suvalgoma šiek tiek mažiau. Jeigu planuojate tortą valgyti sekančią šventės dieną arba numatote, kad šventėje bus daug smaližių, tuomet rekomenduojame užsakyti šiek tiek didesnį kiekį.

Ar galite padaryti tortą su mūsų norimų formų dekoracijomis?

Taip, tortų papuošimą dažniausiai darome pagal Jūsų pageidavimus ir pavyzdžius. Tortų dekoracijas kuriame iš šokolado, ryžių popieriaus, cukraus masės ir kitų medžiagų. Galime sukonstruoti norimą kompoziciją. Be abejo viskam yra ribos 🙂 Kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai.

Jeigu neturiu torto pavyzdžio ir negaliu apsipręsti, ką daryti?

Suteiksime profesionalią konsultaciją. Padėsime Jums apsispręsti dėl torto dizaino atsižvelgdami į šventės tipą, aplinką ir svečius. Šiuo atveju kuriame pagal kliento pageidavimus. Būna ir taip, jog užsakovai pasitiki mumis ir pasilieka desertų dizainą kaip staigmeną sau. 

Ar galite sukurti tortą-skulptūrą?

Taip, galime. Tai mums būtų įdomus iššūkis ir pramoga. Tačiau turime pabrėžti, jog tortas-skulpūra yra daromas ne vieną dieną ir reikalauja itin kruopštaus darbo, atsidavimo bei išankstinio pasiruošimo. Tokio torto įkainis negali būti kaip įprasto torto.

Ar galite padaryti torto kopiją?

Dažnai sulaukiame pageidavimo pagaminti torto kopiją 1:1 kaip iš “pinteterst” nuotraukos. Kopijų mes nedarome. Galime daryti šios stilistikos, panašų tortą. Taip pat ir su spalvomis - ne visuomet įmanoma atkartoti identišką spalvą, kadangi ekrane matoma spalva ir realybės spalva dažniausiai skiriasi. Didelę įtaką turi naudojamos žaliavos ir dažai, jų tarpusavio sąveika.

Ar galite tortą puošti cukraus mase?

Taip, dirbame su cukraus mase. Galime padengti torto paviršių, padaryti specifines dekoracijas, sukurti realistines figurėles. Išgauname marmuro ir panašius efektus. Puošimas cukraus mase skaičiuojamas papildomai prie kainos už torto kilogramą. Statulėlės vertinamos pagal gamybos laiką. 

Ar puošiate gėlėmis?

Taip, puošiame pageidaujamomis gėlėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į gėlių rūšių sezoniškumą - ne visuomet visos gėlės galimos. Gėlės atkeliauja iš viso pasaulio. Gėlių rūšių selekciją reikia aptarti iš anksto. Jeigu Jūsų pageidaujamų gėlių nėra kaip užsakyti, ieškome alternatyvų. Prieš dedant ant produkcijos, gėlės paruošiamos sąlyčiui.  Gėlės nėra valgomos ir prieš vartojant tortą būtina visiškai nuimti. 

Ar galime naudoti nuosavas dekoracijas ir gėles?

Taip, galite mums pristatyti nuosavas dekoracijas ir gėles vieną ar dvi dienas prieš šventę. Tačiau atkreipkitė dėmesį, jog dekoracijos turi būti tinkamos sąlyčiui su maistu, saugios. Bet kokiu atveju šį klausimą būtina suderinti iš anksto. Puošti gėlėmis savarankiškai ar duoti šią užduotį dekoratorėms griežtai nerekomenduojame. Didelė galimybė sugadinti mūsų produkciją ir nuotaiką sau. 

Kokių alergenų turi produkcija?

Galimų alergenų sąrašą rasite čia. Tai yra bendrasis sąrašas. Dėl konkrečių alergenų prašome kreiptis.

Ar galima užsakyti specialios receptūros desertą be alergenų?

Kai kuriais atvejais galima pakeisti tam tikrus ingredientus ar juos pašalinti. Turime produkcijos skirtos žmonėms netoleruojantiems gliuteno ir pan. Prašome kreipkitės ir aptarsime individualiai.

Ar galime atvykę įsigyti tortą?

Visi LAROCHE tortai yra kuriami pagal individualų užsakymą. Tortus vitrinoje siūlome didžiųjų švenčių dienomis. Taip pat savaitgaliais ir kartais darbo dienomis. Dažniausiai turime tortus nuo 1,2 iki 1,5 kg svorio. Prieš atvykstant įsigyti tortą prašome susisiekti.

Ar gaminate tortus įmonių renginiams?

Tortus įmonėms gaminame su logotipu, firminio stiliaus perteikimu. Tortai galimi nuo mažo kolektyvo pasisėdėjimui iki itin didelio grandiozinei šventei. Dažnu atveju darome keletą didelių tortų - dėl patogumo. Tortai įprastai būna stačiakampio formos, tačiau galimos ir kitos formos. Pavyzdžių galite pamatyti verslo skiltyje. Prie tortų užsakovai dažnai renkasi papildomus desertus: macarons, saldainius, pyragėliu ir panašiai.  Šie taip pat gali būti personalizuoti su logotipu bei spalvomis.

Galimas pristatymas į šventę? Kiek kainuoja?

Laroche produkciją pristatome su specialiu šaldomu transportu į Jūsų šventės vietą. Esame įsikūrę Kaune, mūsų pristatymo spindulys nutolęs ~200 km. Pristatymo paslauga užsakoma iš anksto, kadangi planuojame maršrutus. Pristatymo laikas valandomis nėra galimas pasirinkti, kadangi dažniausiai visi užsakovai pageidauja gauti tuo pačiu metu. Pristatymų grafiką stengiamės sudėlioti pagal geografinę logiką ir kad visi klientai gautų iki tinkamo laiko.

Pristatymo kaina nustatoma pagal kilometrus. Vieno kilometro kaina 0,83 Eur + PVM (grįžimas atgal nėra skaičiuojamas). Pvz.: pristatymas į Vilniaus Rotušės aikštę - atstumas 107 km = 107 Eur su PVM. Pristatymas Kauno mieste 10 Eur (Kauno rajonas skaičiuojamas pagal kilometrus).

Paslaugą atliekame profesionaliai ir saugiai. Pasirinkę pristatymo paslaugą nerizikuojate šventės desertų apgadinimu, ištirpimu, sugedimu dėl netinkamų sąlygų ir pan.

Kokios galimos pristatymo kryptys?

Esame įsikūrę Kaune, mūsų pristatymo spindulys nutolęs ~200 km. Mūsų dažniausias kryptis pristatant vestuvių užsakomuosius desertus rasite šiame puslapyje.

Ar pristatysite mano pageidaujamu laiku?

Visuomet stengiamės atsižvelgti į Jūsų pageidavimus. Tačiau dienos metu vykdome pristatymus į skirtingas kryptis, dažnai į tolimas vietas ir dėl to planuojame maršrutą. Dėl šios priežasties negalime prižadėti pristatymo konkrečiu, Jūsų norimu laiku. Anksčiausius pristatymo laikus pagal adresus rasite šiame puslapyje.

AUKŠTYN
asd

kkkk

Follow Us
d