ŠokoladasLaroché šokoladas: 3 vieta Baltijos šalyse

Laroché šokoladas: 3 vieta Baltijos šalyse

Kasmetiniame Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino renginyje „NAPA Baltic 2019“ išrinkti geriausi dizaino darbai. Iš viso šiemet konkursui buvo pateiktas 121 darbas, iš jų komisija 9 kategorijose atrinko 60 finalininkų, iš jų 21 darbai buvo apdovanoti.

LAROCHÉ CHOCOLATE: 4 skonių šokoladai, 4 skonius atspindinčios pakuotės

LAROCHÉ CHOCOLATE, savo kategorijoje „užkandžia ir saldumynai” pirminėje atrankoje, buvo priskirta tarp geriausių pakuočių ir pateko į profesionalios tarptautinės komisijos rankas. Finalinėje atrankoje laimėjome solidų bronzos apdovanojimą – trečiąją vietą.

Komisijos dėmesio centre LAROCHÉ CHOCOLATE

Tarptautinę komisiją sudarė: vokietė Silke Bochat (Global Design Leader & Strategist), anglas Darren Bowles (Vykdomasis kūrybos vadovas agentūroje Re London), estas dizaineris Meelis Mikker, latvis dizaineris Mikelis Bastiks, lietuvis Mantas Velykis (McCann Vilnius kūrybos direktorius), lietuvis Tomas Karpavičius (Ogilvy Vilnius kūrybos direktorius), lietuvis Aurimas Kadzevičius (kūrybos meno vadovas).

LAROCHÉ CHOCOLATE: NAPA 2019 finalininkų ekspozicijoje LITEXPO

Džiaugiamės gavę tokį svarbų įvertinimą. Tai mums ženklas, jog einame geru keliu. Taipogi didelė paskata dar drąsiau eiti į priekį ir imtis naujų kūrybos iššūkių.

Dėkojame savo partneriams ir Jums, gerbiamieji klientai už palaikymą, pagalbą ir tikėjimą mumimis 🙂

Nuoroda į NAPA oficialų apdovanojimų puslapį

AUKŠTYN