ŠokoladasLAROCHÉ vėl stebina pasaulį išskirtiniais skoniais ir skina apdovanojimus

LAROCHÉ vėl stebina pasaulį išskirtiniais skoniais ir skina apdovanojimus

Kiekvienų metų pabaigoje viso pasaulio šokolado gurmanų akys krypsta į Londoną, kur vyksta vienas prestižiškiausių šokolado konkursų – „Academy of Chocolate Awards“. 2023 gruodžio mėnesį vėl jame triumfavo lietuvių amatininkų įmonė „LAROCHÉ“, nuskynusi net keturis apdovanojimus.

„Academy of Chocolate Awards“ apdovanojimai išsiskiria aukšto lygio profesionaliomis komisijomis, kuriomis kasmet pasitiki daugybė gamintojų. Pastarųjų metų konkursas pritraukė rekordinį kiekį dalyvių iš viso pasaulio, todėl konkurencija buvo didelė kaip niekada.

LAROCHÉ BONBON saldainiai. Academy of Chocolate 2023 sidabro ir bronzos apdovanojimai

„LAROCHÉ“ šeštus veiklos metus skaičiuojantys desertų ir šokolado gamintojai iš Kauno. „Esame visiškai atsidavę savo veiklai, tikime tuo ką darome ir nesustodami tobulėjame. Mūsų fokusas – aukščiausia kokybė, o stiprybė – aistra amatui. Didžiausia dovana – klientų pripažinimas už tai ką kuriame.“ sako UAB „Larochė“ įkūrėja, profesionali konditerė, Donata Martinaitienė.

„Šiame konkurse esame dalyvavę dar 2020 metais, kuomet pelnėme svarius įvertinimus. Tuomet dalyvavome su dviemis šokoladais ir mūsų nuostabai abu šokoladai gavo bronzos apdovanojimus. Tuomet mums tai buvo pirmasis pasaulinis įvertinimas. Mums tai reiškė itin daug.“ – prisimena Donata.

„Dėl pandemijos, kurią visi jau pamiršome, kurį laiką negalėjome dalyvauti konkurse. Kuomet pasaulis grįžinėjo į įprastą ritmą aplikavome dalyvavimą konkurse „Academy of Chocolate Awards 2022“. Tačiau tais metais turėjome nenumatytą problemą – dėl Brexit sukeltų nepatogumų, mūsų siunčiama produkcija į konkursą nukeliavo keletu dienų per vėlai, jau po paskirtos vertinimo datos. Buvo labai apmaudu.“ kartėliu dalinasi Donata.

„Bet kaip sakoma, trečias kartas nemeluoja, o mes niekada nepasiduodame! Gerai apsvarstėme receptūras su kuriomis dalyvausime, užsiregistravome konkursui, pagaminome produkciją, supakavome į firmines pakuotes, paruošėme siuntimui ir „ready to go“! Pasimokę iš klaidų, šį kartą produkcijos nesiuntėme, tačiau paprašėme Londone gyvenančių draugų pagalbos. Greitai ir saugiai, reikiamu metu, saldainiai ir užtepėlės buvo pristatytos iš Kauno tiesiai į  „Academy of Chocolate“ būstinę Didžiojoje Britanijoje, Londone.“ – detales ruošiantis konkursui atskleidė Andrius Martinaitis.

LAROCHÉ BONBON saldainiai prabangiose magnetinėse dėžutėse. Academy of Chocolate 2023 sidabro ir bronzos apdovanojimai

„Academy of Chocolate Awards“ 2023 metų konkurse, „LAROCHÉ CHOCOLATE“ dalyvavimas buvo itin sėkmingas. Amatininkai ne tik įsitraukė į konkurencingą kovą, bet ir išsiskyrė puikiais skoniais. „Siuntėme penkis skirtingus produktus, iš kurių keturi laimėjo apdovanojimus: tris bronzos ir vieną sidabro. Šiais metais nusprendėme dalyvauti su, pastaruoju metu, mūsų vienu populiariausių produktų – bonbon stiliaus saldainiais. Pristatėme trijų skonių ir dizainų saldainius. Taip pat panorome jėgas išbandyti su šokoladinėmis užtepėlėmis-karamelėmis. Taigi dalyvavome dvejose kategorijose su penkiais produktais: saldainių su užpildu ir užtepėlių (angl. spread).“ – apie sprendimus pasakoja Andrius Martinaitis.

Saldainių su užpildu kategorijoje buvo pateikta:

LAROCHÉ BONBON pieninio šokolado saldainiai su svarainių, sudachi, aguonų sėklų ir vanilės sėklyčių ganašu – gautas apdovanojimas BRONZA

LAROCHÉ BONBON tamsiojo šokolado saldainiai su tamsios lietuviškos duonos, bruknių, jopolio ir kmynų ganašu – gautas apdovanojimas BRONZA

LAROCHÉ BONBON baltojo šokolado saldainiai su kapučino kavos, lazdyno riešutų ir kvietinių traškučių įdaru – gautas apdovanojimas SIDABRAS

Šokoladinių užtepėlių (spread) kategorijoje buvo pateikta:

LAROCHÉ šokoladinė užtepėlė-karamelė su Marcona migdolų riešutais, japoniškais Yuzu vaisiais ir karamelizuotais mandarinais – gautas apdovanojimas BRONZA

LAROCHÉ šokoladinė užtepėlė-karamelė su Madagaskaro šokoladu ir Tonka pupele – apdovanojimas nepelnytas

LAROCHÉ BONBON saldainiai

Tokio tipo konkursuose dalyvauti gali visi, tačiau pelnytai gauti pasaulinio lygio apdovanojimus pavyksta ne visiems. Kuriant receptūras ir išgaunant norimus skonius reikalinga didelė patirtis, puikus ingredientų savybių pažinimas bei technologinis know-how. Taipogi bendras skonio suvokimo talentas yra būtinas.

„Kuomet kuriu naują produkciją, procesas susideda iš daugybės etapų, praeina nemažai laiko. Visų pirma, reikia geros idėjos, kuri kristalizuojasi galvoje apjungiant turimą patirtį su naujai kilusia skonio idėja. Kartais tai trunka igliau nei norėtųsi. Kuomet tikiu galutine vizija, prasideda ieškojimo ir bandymų etapas. Įprastai pradedu nuo technologinio gamybos recepto aprašo, tuomet ieškau patikimų ingredientų tiekėjų ir tada jau galima pradėti pirmuosius bandymus. Labai svarbu nenuleisti rankų šiame etape, kuomet nepavyksta ar pavyksta ne taip kaip tikėtasi. Dažnu atveju į kūrybą bei gamybą įsitraukia visa mūsų komanda – tariamės, dalinamės patirtimi ir idėjomis. Degustuojame mes, draugai ir klientai. Tik kuomet įsitikiname, kad produkto skonis, tekstūros ir išvaizda tobuli, imamės gamybos.“ – vidinės virtuvės niuansus atskleidžia desertų kūrėja Donata Martinaitienė.

Laroche bonbon saldainių gamybos procesas - šokoladinių kiautelių užpildymas mūsų gamybos ganche

Konkursas Academy of Chocolate vyksta kasmet Londone ir pritraukia gausybę pasaulio šokolado kūrėjų, kurie varžosi dėl aukščiausių apdovanojimų. Tai ne tik progą įvertinti jų darbą, bet ir patvirtinti jų vietą šokolado elitų tarpe. LAROCHÉ triumfas atskleidžia ne tik jų pačių aukštus standartus, bet ir tai, kad LAROCHÉ CHOCOLATE yra verta būti laikoma viena iš geriausių pasaulio šokoladinių saldainių kūrėjų.

Geriausia dovana – skani dovana

PASIRŪPINKITE nuostabia DOVANA JAU DABAR
Valentino dienos saldainiai Laroche BONBON, 25 vnt
34,50 

Academy of Chocolate Awards apdovanojimai: sidabras ir bronza. 25 vienetai prabangioje magnetinėje dėžutėje. Nuostabi ir išskirtinė dovana! Unikalūs ir nepakartojamų išdažymų rankų darbo saldainiai su mūsų gamybos įdarais (ganašais). Asorti sudaro keletas dizainų ir skirtingų skonių.


Valentino dienos saldainiai Laroche BONBON, 16 vnt
22,50 

Academy of Chocolate Awards apdovanojimai: sidabras ir bronza. 16 vienetų prabangioje magnetinėje dėžutėje. Nuostabi ir išskirtinė dovana! Unikalūs ir nepakartojamų išdažymų rankų darbo saldainiai su mūsų gamybos įdarais (ganašais). Asorti sudaro keletas dizainų ir skirtingų skonių.


Valentino dienos saldainiai Laroche BONBON, 9 vnt
13,50 

Academy of Chocolate Awards apdovanojimai: sidabras ir bronza. 9 vienetai prabangioje magnetinėje dėžutėje. Nuostabi ir išskirtinė dovana! Unikalūs ir nepakartojamų išdažymų rankų darbo saldainiai su mūsų gamybos įdarais (ganašais). Asorti sudaro keletas dizainų ir skirtingų skonių.


Valentino dienos saldainiai Laroche BONBON, 4 vnt
6,50 

Academy of Chocolate Awards apdovanojimai: sidabras ir bronza. 4 vienetai prabangioje magnetinėje dėžutėje. Nuostabi ir išskirtinė dovana! Unikalūs ir nepakartojamų išdažymų rankų darbo saldainiai su mūsų gamybos įdarais (ganašais). Asorti sudaro keletas dizainų ir skirtingų skonių.

AUKŠTYN
asd

kkkk

Follow Us
d