Be kategorijosVerslo dovanos iš LAROCHÉ

Verslo dovanos iš LAROCHÉ

Esame kūrybingi ir kupini idėjų, kurias norime įgyvendinti kartu su partneriais-klientais. Kaifuojame, kuomet kiekvienas dovanų projektas yra unikalus ir pritaikytas tik Jūsų verslui. Kuriame išskirtinio skonio šokolado ir konditerijos dovanas verslams: dovanos klientams, dovanos darbuotojams, dovanos b2b, dovanos už pasiekimus, skatinimo dovanos, dovanos akcijoms, Kalėdinės dovanos, kitų švenčių dovanos.

[modula id=”59070″]

Pastaruoju metu Lietuvoje vyrauja valgomų dovanų tendencija. Mūsų klientai LAROCHÉ renkasi dėl išskirtinumo, kurio nerasite įprastose prekybos vietose. Produkciją gaminame tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, daug dėmesio skiriame kiekvienai detalei. Svarbu pabrėžti, jog visa LAROCHÉ produkcija yra išskirtinai rankų darbo. Esame orientuoti į kokybę, tačiau ne kiekybę.

Kalbant apie verslo dovanas, jau minėjome, jog įmonės mieliau renkasi valgomas dovanas nei kokias nors „kiniškas materialias”. Ypač ryškėja tendencija, jog pirmenybė, renkantis dovanų gamintoją, teikiama rankų darbo ir mažų kiekių gamybos dovanoms. Šios yra išskirtinės ir tikėtina, kad dar nematytos ir neragautos. Viso to esmė paprasta – gyvename laikais, kuomet mažai kas žmones stebina, esame daug ką matę ir ragavę. Verslo dovanos tikslas – teigiama emocija ir paliktas įspūdis, kuris siesis su Jūsų verslo prekiniu ženklu. Puikus skonis ir tobula išvaizda visuomet laimės dovaną gavusiojo žmogaus dėmesį.

Jūsų verslo išskirtinumui siūlome individualias pakuotes, firmines perrišimo juosteles, lipdukus su logotipu ir panašiai. Šiais pakuotės gaminiais pasirūpinsime mes. Turime patikimus ir laiko patikrintus partnerius, kurie garantuoja puikią kokybę.

Verslui siūlome pilną paslaugų spektrą – nuo idėjos iki dovanos kliento rankose. Visuomet vedame diskusiją apie norimą pasiekti tikslą, įsigiliname į Jūsų verslo poreikius, analizuojame firminį stilių, adaptuojame savo produkciją prie Jūsų verslo poreikių.

Šokoladus, macarons, saldainius, gėrimus ar konditeriją pritaikome prie įmonės vertybių, firminių spalvų, koreguojame sudėtį pagal norus: mažiau cukraus, mažiau (ar daugiau) ingredientų, veganiški, ekologiški, draugiški gamtai sprendimai ir t.t.

Esame sukaupę didelę patirtį su įvairių profilių įmonėmis. LAROCHÉ pasitiki:

… ir daugelis kitų

Plačiau skaitykite puslapyje skirtame verslui:

Liaudies išmintis byloja: mažos dovanėlės stiprina draugystę.

AUKŠTYN
asd

kkkk

Follow Us
d